Rezultatele cautarii dupa codul: J1334024
Preturi valabile doar pentru comenzile online !
BOSCH 0 450 906 172
filtru combustibil
R: 89 mm; D1: 78 mm; D2: 9 mm; D3: 6 mm; Înaltime: 153 mm; Tip filtru: Filtru conducta; Diametru admisie: 8 mm; Diametru evacuare: 8 mm;
80,00 Lei
Stoc furnizor
Detalii
HENGST FILTER H70WK04
filtru combustibil
Tip filtru: Filtru insurubabil; Tip filtru: Filtru conducta; Diametru exterior: 87 mm; Înaltime: 170 mm;
74,00 Lei
Stoc furnizor
Detalii
HERTH+BUSS JAKOPARTS J1334024
Tipuri conectoare: Ein 8mm / Aus 8mm ;
Indisponibil
KNECHT KL 43
Înaltime: 167 mm; Inaltime 1: 154 mm; D2: 8 mm; Diametru carcasa: 80 mm; Tip filtru: Filtru conducta;
Indisponibil
KNECHT KL 41
Înaltime: 171 mm; Inaltime 1: 154 mm; D2: 8 mm; Diametru carcasa: 80 mm; Tip filtru: Filtru conducta;
MAHLE ORIGINAL KL 43
MAHLE ORIGINAL KL 41
MANN-FILTER WK 842/3
Diametru exterior: 80 mm; Diametru admisie: 8 mm; Diametru evacuare: 8 mm; Înaltime: 150 mm;
MEAT & DORIA 4111
Diametru evacuare: 8 mm; Diametru admisie: 8 mm; D1: 86 mm; Înaltime: 178 mm;
MECAFILTER ELG5212
Tip filtru: Insertie filtru; Tip combustibil: motorina; Diametru exterior: 87 mm; Diametru 1/Diametru 2: 8 / 8 mm; Filet interior 1: M8x1,25 mm; Înaltime: 170 mm;
NIPPARTS J1334024
Diametru interior 1: 8 mm; Diametru interior 2: 8 mm; Lungime: 133 mm;
PURFLUX FCS412B
Diametru exterior: 80 mm; Diametru interior: 8 mm; Înaltime: 175 mm;
WIX FILTERS WF8043
Înaltime: 168 mm; Diametru exterior: 88 mm; Diametru admisie: 8 mm; Diametru evacuare: 8 mm;