simering, diferential CORTECO 12015267B
CORTECO
12015267B
Stoc furnizor
Diametru interior [mm] 36
Diametru exterior 56
Înaltime 1 [mm] 10
Înaltime 2 [mm] 13,5
Material ACM (cauciuc poliacrilic)
Tip turbulenta rasucire la stanga
Protectie antipraf cu protectie antipraf
Intrebari si neclaritati
Daca aveti neclaritati in privinta produsului, va rugam contactati-ne !
Inainte de a comanda, va rugam cititi sectiunea cum cumpar .
MALO 603PRSA -
ALFA ROMEO 40004620
AUTOBIANCHI 40004620
FIAT 40004620
LANCIA 40004620
ALFA ROMEO MITO (955) 1.4
58 kW / 78 CP 1368cm³ 2008 - 2026
ALFA ROMEO MITO (955) 1.4
70 kW / 95 CP 1368cm³ 2008 - 2026
FIAT 500 1.2
51 kW / 69 CP 1242cm³ 2007 - 2026
FIAT 500 1.3 D Multijet
55 kW / 75 CP 1248cm³ 2007 - 2026
74 kW / 100 CP 1368cm³ 2007 - 2026
FIAT BRAVA (182) 1.2 16V 80
59 kW / 80 CP 1242cm³ 2000 - 2001
FIAT BRAVA (182) 1.2 16V 80
60 kW / 82 CP 1242cm³ 1998 - 2000
FIAT BRAVA (182) 1.4 (182.BG)
55 kW / 75 CP 1370cm³ 1995 - 2001
FIAT BRAVA (182) 1.4 12 V (182.BA)
59 kW / 80 CP 1370cm³ 1995 - 1998
FIAT BRAVO I (182) 1.2 16V 80
FIAT BRAVO I (182) 1.2 16V 80
FIAT BRAVO I (182) 1.4 (182.AA)
59 kW / 80 CP 1370cm³ 1995 - 2001
FIAT BRAVO I (182) 1.4 (182.AG)
FIAT BRAVO II (198) 1.4
66 kW / 90 CP 1368cm³ 2007 - 2026
FIAT CINQUECENTO (170) 1.1 Sporting (170AH)
40 kW / 54 CP 1108cm³ 1994 - 1998
FIAT DOBLO (119) 1.4
57 kW / 77 CP 1368cm³ 2005 - 2026
FIAT DOBLO (119) 1.6 16V (223AXD1A)
76 kW / 103 CP 1596cm³ 2001 - 2026
FIAT DOBLO Cargo (223) 1.4
FIAT DOBLO Cargo (223) 1.6 16V (223ZXD1A)
FIAT DOBLO Cargo (223) 1.6 Natural Power
76 kW / 103 CP 1596cm³ 2002 - 2026
FIAT IDEA 1.2 16V
59 kW / 80 CP 1242cm³ 2004 - 2026
FIAT IDEA 1.4
FIAT IDEA 1.4 16V
70 kW / 95 CP 1368cm³ 2004 - 2026
FIAT LINEA (323) 1.4
57 kW / 77 CP 1368cm³ 2007 - 2026
FIAT MAREA (185) 1.2 16V
60 kW / 82 CP 1242cm³ 1998 - 2002
FIAT MAREA (185) 1.4 80 12V
59 kW / 80 CP 1370cm³ 1996 - 2002
FIAT MAREA Weekend (185) 1.2 16V
FIAT MAREA Weekend (185) 1.4 80 12V
FIAT PALIO (178BX) 1.6 16V
74 kW / 100 CP 1581cm³ 1996 - 2026
FIAT PALIO Weekend (178DX) 1.2 (178DX.G1A)
54 kW / 73 CP 1242cm³ 1996 - 2001