amortizor TRW JHM1002T
TRW
JHM1002T
Stoc furnizor
Partea de montare punte fata
Tip amortizor presiune ulei
Tip constructiv amortizor Ansamblu amortizor-arc
Intrebari si neclaritati
Daca aveti neclaritati in privinta produsului, va rugam contactati-ne !
Inainte de a comanda, va rugam cititi sectiunea cum cumpar .
BILSTEIN 22-184238 401.00
KYB 331701 365.00
KYB 331702 352.00
MONROE V4510 313.00
TRW JHM1000T 762.00
SACHS 314 421 395.00
AL-KO 3324 -
AL-KO 3324G -
AL-KO 3325 -
AL-KO 3325G -
BOGE 36-G62-A -
BSG BSG 60-300-020 -
BSG BSG 90-300-018 -
DENCKERMANN DSB106G -
GABRIEL 54263 -
GABRIEL 54264 -
KAMOKA 20331253 -
KAMOKA 20331254 -
KONI 87-2656 -
LYNXauto G32595LR -
Magnum Technology AGM057MT -
Magnum Technology AGM058MT -
MAXGEAR 11-0351 -
MEYLE 026 623 0010 -
MEYLE 026 623 0011 -
NK 62333324 -
NK 62333325 -
OPTIMAL A-3712G -
STELLOX 4214-0905-SX -
TRUCKTEC AUTOMOTIVE 02.30.107 -
MERCEDES-BENZ SPRINTER 5-t caroserie (906) 509 CDI (906.653, 906.655,…
65 kW / 88 CP 2148cm³ 2006 - 2026
MERCEDES-BENZ SPRINTER 5-t caroserie (906) 510 CDI (906.653, 906.655,…
70 kW / 95 CP 2143cm³ 2009 - 2026
80 kW / 109 CP 2148cm³ 2006 - 2026
95 kW / 129 CP 2148cm³ 2006 - 2026
110 kW / 150 CP 2148cm³ 2006 - 2026
120 kW / 163 CP 2143cm³ 2009 - 2026
135 kW / 184 CP 2987cm³ 2006 - 2026
140 kW / 190 CP 2987cm³ 2009 - 2026
MERCEDES-BENZ SPRINTER 5-t caroserie (906) 524 (906.653, 906.655, 906.657)
190 kW / 258 CP 3498cm³ 2006 - 2026
MERCEDES-BENZ SPRINTER 5-t platou / sasiu (906) 509 CDI (906.153, 906.155,…
MERCEDES-BENZ SPRINTER 5-t platou / sasiu (906) 510 CDI (906.153, 906.155,…
MERCEDES-BENZ SPRINTER 5-t platou / sasiu (906) 516 (906.153, 906.155,…
115 kW / 156 CP 1796cm³ 2008 - 2026
MERCEDES-BENZ SPRINTER 5-t platou / sasiu (906) 516 NGT (906.153, 906.155,…
MERCEDES-BENZ SPRINTER 5-t platou / sasiu (906) 524 (906.153, 906.155,…
VW CRAFTER 30-35 bus (2E_) 2.0 TDI
80 kW / 109 CP 1968cm³ 2011 - 2026
100 kW / 136 CP 1968cm³ 2011 - 2026
120 kW / 163 CP 1968cm³ 2011 - 2026
VW CRAFTER 30-50 caroserie (2E_) 2.0 TDI
105 kW / 142 CP 1968cm³ 2011 - 2026
VW CRAFTER 30-50 caroserie (2E_) 2.5 TDI
65 kW / 88 CP 2461cm³ 2006 - 2011
80 kW / 109 CP 2461cm³ 2006 - 2026
100 kW / 136 CP 2461cm³ 2006 - 2026