Material amortizare zgomot, nisa motor PRASCO BM0461900
PRASCO
BM0461900
Stoc furnizor
Partea de montare partea de jos
Intrebari si neclaritati
Daca aveti neclaritati in privinta produsului, va rugam contactati-ne !
Inainte de a comanda, va rugam cititi sectiunea cum cumpar .
AVA QUALITY COOLING BM0461900 -
DIEDERICHS 1224020 -
EQUAL QUALITY R225 -
EQUAL QUALITY R227 -
EQUAL QUALITY R228 -
JOHNS 20 17 33 -
BMW 5 (E60) 520 d
110 kW / 150 CP 1995cm³ 2005 - 2010
BMW 5 (E60) 520 d
120 kW / 163 CP 1995cm³ 2005 - 2010
130 kW / 177 CP 1995cm³ 2007 - 2010
BMW 5 (E60) 520 i
125 kW / 170 CP 1995cm³ 2007 - 2010
BMW 5 (E60) 520 i
125 kW / 170 CP 2171cm³ 2003 - 2010
130 kW / 177 CP 2497cm³ 2005 - 2010
140 kW / 190 CP 2497cm³ 2007 - 2010
120 kW / 163 CP 2497cm³ 2004 - 2010
130 kW / 177 CP 2497cm³ 2004 - 2010
145 kW / 197 CP 2993cm³ 2007 - 2010
BMW 5 (E60) 525 d xDrive
145 kW / 197 CP 2993cm³ 2008 - 2010
141 kW / 192 CP 2494cm³ 2003 - 2010
160 kW / 218 CP 2497cm³ 2005 - 2010
160 kW / 218 CP 2996cm³ 2007 - 2010
BMW 5 (E60) 525 i xDrive
160 kW / 218 CP 2996cm³ 2008 - 2010
BMW 5 (E60) 525 xd
BMW 5 (E60) 525 xi
BMW 5 (E60) 525 xi
155 kW / 211 CP 2993cm³ 2003 - 2010
160 kW / 218 CP 2993cm³ 2003 - 2010
170 kW / 231 CP 2993cm³ 2003 - 2010
173 kW / 235 CP 2993cm³ 2007 - 2010
BMW 5 (E60) 530 d xDrive
173 kW / 235 CP 2993cm³ 2008 - 2010
170 kW / 231 CP 2979cm³ 2003 - 2010
190 kW / 258 CP 2996cm³ 2005 - 2010
200 kW / 272 CP 2996cm³ 2007 - 2010
BMW 5 (E60) 530 i xDrive
200 kW / 272 CP 2996cm³ 2008 - 2010
BMW 5 (E60) 530 xd
170 kW / 231 CP 2993cm³ 2005 - 2010