Curea transmisie CONTITECH AVX13X1100
CONTITECH
AVX13X1100
Stoc furnizor
Greutate (în kg) 0,125
Intrebari si neclaritati
Daca aveti neclaritati in privinta produsului, va rugam contactati-ne !
Inainte de a comanda, va rugam cititi sectiunea cum cumpar .
CONTITECH AVX13X1125 35.00
DAYCO 13A1100C 36.00
DAYCO 13A1098C 39.00
DT 2.21074 25.00
DT 2.15353 24.00
GATES 6475MC 41.00
MEYLE 052 013 1125 24.00
BOSCH 1 987 947 658 22.00
GATES 6474EXL 31.00
MEYLE 052 013 1100 23.00
QUINTON HAZELL QBB1125 24.00
QUINTON HAZELL QBB1100 24.00
TRUCKTEC AUTOMOTIVE 01.19.113 23.00
AE SVB131125 -
ASHIKA 109-13X1115 -
BANDO 3430 -
BUGIAD 131100 -
FLENNOR A5363 -
FLENNOR A5364 -
GOODYEAR 13AV1100HD -
GOODYEAR 13AV1125 -
GOODYEAR 13AV1100 -
HERTH+BUSS JAKOPARTS J1131125 -
HERTH+BUSS JAKOPARTS J1131100 -
HUTCHINSON AV 13 1110 (La 1125) -
HUTCHINSON AV 13 La 1125 -
HUTCHINSON AV 13 1085 (La 1100) -
HUTCHINSON AV 13 La 1100 -
JAPANPARTS DT-13X1115LA -
JAPKO 13X1115 -
JP GROUP 1118006609 -
JP GROUP 1318001409 -
KAGER 26-0091 -
KAGER 26-0092 -
KLAXCAR FRANCE 60316s -
KLAXCAR FRANCE 60317s -
KOSHIMO 13KSM1100 -
KOSHIMO 13KSM1125 -
LEMFÖRDER 18355 01 -
LUCAS ENGINE DRIVE 13AV1125L -
LUCAS ENGINE DRIVE 13AV1100L -
LYNXauto 13X1100HD -
LYNXauto 13X1125LX -
MAGNETI MARELLI 340301001100 -
MAGNETI MARELLI 340301001125 -
MAPCO 131125 -
MASTER-SPORT AVX-13X1125-PCS-MS -
MGA 13AV1100 -
MGA 13AV1125 -
NIPPARTS J1131100 -
OPTIBELT AVX 13 x 1100 -
OPTIBELT AVX 13 x 1100 TM -
OPTIBELT AVX 13 x 1125 -
PEX 20.0172 -
PEX 20.0174 -
QH International QBB1125 -
QH International QBB1100 -
ROULUNDS RUBBER 3A1100 -
ROULUNDS RUBBER 3A1125 -
SCT Germany V474 -
SCT Germany V475 -
SCT Germany V224 -
SKF VKMV 13AVx1080 -
SNR CA13AV1100 -
SNR CA13AV1125 -
TRISCAN 8640 131125 -
ALFA ROMEO 75 (162B) 1.6
76 kW / 103 CP 1570cm³ 1985 - 1989
ALFA ROMEO 75 (162B) 1.6 (162.B2B, 162.B2C)
81 kW / 110 CP 1567cm³ 1985 - 1989
ALFA ROMEO 75 (162B) 1.6 (162.B2B, 162.B2C) CAT
81 kW / 110 CP 1567cm³ 1989 - 1992
ALFA ROMEO 75 (162B) 1.8 (162.B1A, 162.B1B)
85 kW / 116 CP 1779cm³ 1985 - 1989
ALFA ROMEO 75 (162B) 1.8 (162.B1H)
90 kW / 122 CP 1779cm³ 1989 - 1992
ALFA ROMEO 75 (162B) 1.8 (162.B1L, 162.B1F)
88 kW / 120 CP 1779cm³ 1988 - 1992
ALFA ROMEO 75 (162B) 1.8 Turbo (162.B1C, 162.B1D, 162.B1G)
110 kW / 150 CP 1779cm³ 1986 - 1992
ALFA ROMEO 75 (162B) 1.8 Turbo i.e. (162.B1E)
114 kW / 155 CP 1779cm³ 1986 - 1990
ALFA ROMEO 75 (162B) 2.0 (162.BA)
94 kW / 128 CP 1962cm³ 1985 - 1988
ALFA ROMEO 75 (162B) 2.0 T.S (162.B4A) CAT
109 kW / 148 CP 1962cm³ 1985 - 1992
ALFA ROMEO 75 (162B) 2.0 T.S. (162.4CB, 162.B4, 162.B4A)
107 kW / 146 CP 1962cm³ 1987 - 1992
ALFA ROMEO 75 (162B) 2.0 T.S. (162.B4A)
109 kW / 148 CP 1962cm³ 1987 - 1988
FORD ECONOVAN (KBA, KCA) 2.0 D
41 kW / 56 CP 1998cm³ 1986 - 1992
FORD RANGER (TU_) 2.5 TDdi
86 kW / 117 CP 2499cm³ 2002 - 2005
FORD RANGER (TU_) 2.5 TDdi 4x4
MERCEDES-BENZ O 305 O 305 G
177 kW / 241 CP 11413cm³ 1978 - 1987
MERCEDES-BENZ O 305 O 305 G
206 kW / 280 CP 11413cm³ 1979 - 1987
MERCEDES-BENZ O 305 O 305 ST
125 kW / 170 CP 8720cm³ 1969 - 1973
MERCEDES-BENZ O 305 O 305 ST
141 kW / 192 CP 8720cm³ 1970 - 1973
132 kW / 180 CP 11000cm³ 1973 - 1977
147 kW / 200 CP 11413cm³ 1976 - 1987
155 kW / 210 CP 11000cm³ 1973 - 1977
177 kW / 241 CP 11413cm³ 1976 - 1987
MERCEDES-BENZ O 307 O 307
MERCEDES-BENZ O 307 O 307
147 kW / 200 CP 11400cm³ 1976 - 1987
155 kW / 211 CP 11000cm³ 1973 - 1977
177 kW / 241 CP 11400cm³ 1973 - 1977
NISSAN VANETTE CARGO bus (HC 23) 2.3 D
55 kW / 75 CP 2283cm³ 1996 - 2026
PORSCHE 911 2.0 T
81 kW / 110 CP 1991cm³ 1968 - 1972