suport,tampon PRASCO VV3201622
PRASCO
VV3201622
Stoc furnizor
Partea de montare fata
Intrebari si neclaritati
Daca aveti neclaritati in privinta produsului, va rugam contactati-ne !
Inainte de a comanda, va rugam cititi sectiunea cum cumpar .
AVA QUALITY COOLING VV3201622 -
VOLVO 30699334
VOLVO S40 II (MS) 1.6
74 kW / 101 CP 1596cm³ 2005 - 2026
VOLVO S40 II (MS) 1.6 D
81 kW / 110 CP 1560cm³ 2005 - 2026
VOLVO S40 II (MS) 1.8
92 kW / 125 CP 1798cm³ 2004 - 2026
VOLVO S40 II (MS) 1.8 FlexFuel
92 kW / 125 CP 1798cm³ 2006 - 2026
VOLVO S40 II (MS) 2.0
107 kW / 146 CP 1999cm³ 2006 - 2026
VOLVO S40 II (MS) 2.0 D
100 kW / 136 CP 1998cm³ 2004 - 2026
VOLVO S40 II (MS) 2.0 D4
96 kW / 131 CP 1998cm³ 2005 - 2026
VOLVO S40 II (MS) 2.0 F
VOLVO S40 II (MS) 2.4
103 kW / 140 CP 2435cm³ 2004 - 2026
VOLVO S40 II (MS) 2.4
125 kW / 170 CP 2435cm³ 2004 - 2026
VOLVO S40 II (MS) 2.4 AWD
125 kW / 170 CP 2435cm³ 2006 - 2026
VOLVO S40 II (MS) 2.4 D5
132 kW / 179 CP 2400cm³ 2006 - 2026
VOLVO S40 II (MS) T5
162 kW / 220 CP 2521cm³ 2004 - 2026
VOLVO S40 II (MS) T5 AWD
VOLVO V50 (MW) 1.6
VOLVO V50 (MW) 1.6 D
VOLVO V50 (MW) 1.6 D2
84 kW / 114 CP 1560cm³ 2010 - 2026
VOLVO V50 (MW) 1.8
VOLVO V50 (MW) 1.8 FlexFuel
92 kW / 125 CP 1798cm³ 2005 - 2026
VOLVO V50 (MW) 2.0
VOLVO V50 (MW) 2.0 D
VOLVO V50 (MW) 2.0 FlexFuel
107 kW / 146 CP 1999cm³ 2010 - 2026
VOLVO V50 (MW) 2.4
VOLVO V50 (MW) 2.4
VOLVO V50 (MW) 2.4 AWD
VOLVO V50 (MW) 2.4 D5
VOLVO V50 (MW) 2.4 Tdi
120 kW / 163 CP 2400cm³ 2007 - 2026
VOLVO V50 (MW) D3
110 kW / 150 CP 1984cm³ 2010 - 2026
VOLVO V50 (MW) D4
130 kW / 177 CP 1984cm³ 2010 - 2026
VOLVO V50 (MW) T5