tampon PRASCO FD4241001
PRASCO
FD4241001
Stoc furnizor
Partea de montare fata
Suprafata prevopsit (grund)
Nu pentru versiune echipare Sport
Intrebari si neclaritati
Daca aveti neclaritati in privinta produsului, va rugam contactati-ne !
Inainte de a comanda, va rugam cititi sectiunea cum cumpar .
AVA QUALITY COOLING FD4241001 -
BLIC 5510-00-2533900P -
DIEDERICHS 1416050 -
EQUAL QUALITY P0137 -
JOHNS 32 12 07 -
KLOKKERHOLM 2533900A1 -
PHIRA FC-22 -
SCHLIECKMANN 238104 -
SOMORA 093631 -
VAN WEZEL 1863574 -
FORD 1336763
FORD FOCUS II (DA_) 1.4
59 kW / 80 CP 1388cm³ 2004 - 2026
FORD FOCUS II (DA_) 1.6
74 kW / 100 CP 1596cm³ 2004 - 2026
FORD FOCUS II (DA_) 1.6 TDCi
66 kW / 90 CP 1560cm³ 2005 - 2026
FORD FOCUS II (DA_) 1.6 TDCi
74 kW / 100 CP 1560cm³ 2004 - 2026
80 kW / 109 CP 1560cm³ 2004 - 2026
FORD FOCUS II (DA_) 1.6 Ti
85 kW / 115 CP 1596cm³ 2004 - 2026
FORD FOCUS II (DA_) 1.8
92 kW / 125 CP 1798cm³ 2006 - 2026
FORD FOCUS II (DA_) 1.8 Flexifuel
96 kW / 131 CP 1798cm³ 2005 - 2026
FORD FOCUS II (DA_) 1.8 TDCi
85 kW / 115 CP 1753cm³ 2005 - 2026
FORD FOCUS II (DA_) 2.0
107 kW / 145 CP 1999cm³ 2004 - 2026
FORD FOCUS II (DA_) 2.0 TDCi
98 kW / 133 CP 1997cm³ 2004 - 2026
FORD FOCUS II (DA_) 2.0 TDCi
100 kW / 136 CP 1997cm³ 2004 - 2026
FORD FOCUS II (DA_) 2.5 ST
166 kW / 225 CP 2522cm³ 2005 - 2026
FORD FOCUS II Cabriolet 1.6
74 kW / 100 CP 1596cm³ 2006 - 2026
FORD FOCUS II Cabriolet 2.0
107 kW / 145 CP 1999cm³ 2006 - 2026
FORD FOCUS II Cabriolet 2.0 TDCi
100 kW / 136 CP 1997cm³ 2006 - 2026
FORD FOCUS II combi (DA_) 1.4
FORD FOCUS II combi (DA_) 1.6
FORD FOCUS II combi (DA_) 1.6 TDCi
66 kW / 90 CP 1560cm³ 2004 - 2026
FORD FOCUS II combi (DA_) 1.6 Ti
FORD FOCUS II combi (DA_) 1.8
FORD FOCUS II combi (DA_) 1.8 Flexifuel
97 kW / 132 CP 1798cm³ 2005 - 2026
FORD FOCUS II combi (DA_) 1.8 TDCi
85 kW / 115 CP 1753cm³ 2004 - 2026
FORD FOCUS II combi (DA_) 2.0
FORD FOCUS II combi (DA_) 2.0 TDCi