tampon PRASCO FD1071001
PRASCO
FD1071001
Stoc furnizor
Suprafata prevopsit (grund)
Prelucrat mecanic cu locas far ceata
Proprietati chimice vopsibil
Articol extins/Info extins 2 fara suport amortizor
Partea de montare fata
Intrebari si neclaritati
Daca aveti neclaritati in privinta produsului, va rugam contactati-ne !
Inainte de a comanda, va rugam cititi sectiunea cum cumpar .
AVA QUALITY COOLING FD1071001 -
SCHLIECKMANN 234104 -
VAN WEZEL 1828574 -
FORD 1151402
FORD MONDEO III (B5Y) 1.8 16V
81 kW / 110 CP 1798cm³ 2000 - 2007
FORD MONDEO III (B5Y) 1.8 16V
92 kW / 125 CP 1798cm³ 2000 - 2007
FORD MONDEO III (B5Y) 2.0 16V
107 kW / 146 CP 1999cm³ 2000 - 2007
FORD MONDEO III (B5Y) 2.0 16V DI / TDDi / TDCi
66 kW / 90 CP 1998cm³ 2000 - 2007
FORD MONDEO III (B5Y) 2.0 16V TDDi / TDCi
85 kW / 115 CP 1998cm³ 2000 - 2007
FORD MONDEO III (B5Y) 2.0 TDCi
96 kW / 130 CP 1998cm³ 2001 - 2007
FORD MONDEO III (B5Y) 2.2 TDCi
110 kW / 150 CP 2198cm³ 2004 - 2007
FORD MONDEO III (B5Y) 2.5 V6 24V
125 kW / 170 CP 2495cm³ 2000 - 2007
FORD MONDEO III combi (BWY) 1.8 16V
FORD MONDEO III combi (BWY) 2.0 16V
FORD MONDEO III combi (BWY) 2.0 16V DI / TDDi / TDCi
FORD MONDEO III combi (BWY) 2.0 16V TDDi / TDCi
FORD MONDEO III combi (BWY) 2.0 TDCi
FORD MONDEO III combi (BWY) 2.5 V6 24V
FORD MONDEO III limuzina (B4Y) 1.8 16V
FORD MONDEO III limuzina (B4Y) 2.0 16V
FORD MONDEO III limuzina (B4Y) 2.0 16V DI / TDDi / TDCi
FORD MONDEO III limuzina (B4Y) 2.0 16V TDDi / TDCi
FORD MONDEO III limuzina (B4Y) 2.0 TDCi
FORD MONDEO III limuzina (B4Y) 2.5 V6 24V