Filtru aer NIPPARTS J1323043
NIPPARTS
J1323043
Indisponibil
Înaltime [mm] 47
Lungime exterioara [mm] 320
Lungime interioara [mm] 300
Diametru exterior [mm] 175
Diametru interior [mm] 155
Intrebari si neclaritati
Daca aveti neclaritati in privinta produsului, va rugam contactati-ne !
Inainte de a comanda, va rugam cititi sectiunea cum cumpar .
BOSCH 1 987 429 188 55.00
HENGST FILTER E659L 64.00
JAPANPARTS FA-325S 24.00
MAHLE ORIGINAL LX 936 61.00
SOFIMA S 3171 A 44.00
ASHIKA 20-03-325 31.00
CLEAN FILTERS MA3004 74.00
HERTH+BUSS JAKOPARTS J1323055 33.00
MANN-FILTER C 3233 77.00
PURFLUX A1157 28.00
WIX FILTERS WA9441 94.00
ACDelco PC3162E -
ALCO FILTER MD-9766 -
AMC Filter MA-5630 -
ASHUKI M031-43 -
BLUE PRINT ADM52246 -
BOSCH 0 986 AF2 568 -
CHAMPION U833/606 -
COMLINE CMZ12500 -
COOPERSFIAAM FILTERS PA7420 -
DENCKERMANN A140166 -
FILTRON AP113/1 -
FRAM CA8922 -
HOFFER 18283 -
JAPKO 20325 -
JC PREMIUM B23040PR -
JP GROUP 3818600509 -
KAGER 12-0536 -
KAISHIN A470 -
KAMOKA F207201 -
KNECHT LX 936 -
KOLBENSCHMIDT 50014507 -
LYNXauto LA-1452 -
MAGNETI MARELLI 161013230430 -
MAGNETI MARELLI 150010209500 -
MAHLE ORIGINAL LX 1978 -
MAXGEAR 26-0579 -
MAXGEAR 26-0671 -
MEAT & DORIA 18283 -
MECAFILTER ELP9229 -
MEYLE 35-12 321 0001 -
MGA FA3212 -
MULLER FILTER PA795 -
PATRON PF1182 -
QH International WA9441 -
SCT Germany SB 2216 -
TECNOCAR A2095 -
UFI 30.171.00 -
UNIFLUX FILTERS XA541 -
VAICO V32-0016 -
VALEO 585147 -
MAZDA RF4F-13-Z40
MAZDA 323 F VI (BJ) 2.0 TD
66 kW / 90 CP 1998cm³ 1998 - 2001
MAZDA 6 (GH) 2.0 MZR
114 kW / 155 CP 1999cm³ 2010 - 2026
MAZDA 626 III cupe (GD) 2.2 12V
85 kW / 115 CP 2184cm³ 1988 - 1991
MAZDA 626 III Hatchback (GD) 2.2 12V
85 kW / 115 CP 2184cm³ 1988 - 1992
MAZDA 626 III Station Wagon (GV) 2.2 12V
85 kW / 115 CP 2184cm³ 1989 - 1996
MAZDA 626 V (GF) 2.0 TD
81 kW / 110 CP 1998cm³ 2000 - 2002
MAZDA 626 V Hatchback (GF) 2.0 TD
MAZDA 626 V Station Wagon (GW) 2.0 TD
MAZDA 626 V Station Wagon (GW) 2.0 Turbo DI
74 kW / 101 CP 1998cm³ 1998 - 2002
MAZDA FAMILIA VI (BJ) 2.0 D
52 kW / 71 CP 1998cm³ 1998 - 2004