Curea transmisie cu caneluri NIPPARTS J1051015
NIPPARTS
J1051015
Stoc furnizor
Numar nervuri 5
Lungime [mm] 1015
Intrebari si neclaritati
Daca aveti neclaritati in privinta produsului, va rugam contactati-ne !
Inainte de a comanda, va rugam cititi sectiunea cum cumpar .
BOSCH 1 987 947 814 27.00
CONTITECH 5PK1010 52.00
CONTITECH 5PK1025 52.00
DAYCO 5PK1005 41.00
DAYCO 5PK1013 45.00
FEBI BILSTEIN 28845 30.00
GATES 5PK1013 57.00
GATES 5PK1023 48.00
TRUCKTEC AUTOMOTIVE 08.19.202 28.00
TRUCKTEC AUTOMOTIVE 08.19.160 27.00
AE MVB1285R5 42.00
BOSCH 1 987 947 922 30.00
FLENNOR 5PK1013 49.00
LEMFÖRDER 17142 01 58.00
METZGER 5PK1013 45.00
QUINTON HAZELL QBR51013 33.00
AE MVB1015R5 -
AE MVB1030R5 -
ASHIKA 112-5PK1010 -
ASHIKA 112-5PK1025 -
ASHUKI VM5-1015 -
ASHUKI VM5-1290 -
BANDO 5PK1010 -
BANDO 5PK1025 -
FEBI BILSTEIN 28846 -
FLENNOR 5PK1023 -
GOODYEAR 5PK1013 -
GOODYEAR 5PK1013G -
GOODYEAR 5PK1020 -
GOODYEAR 5PK1020G -
HERTH+BUSS JAKOPARTS J1052005 -
HERTH+BUSS JAKOPARTS J1052006 -
HUTCHINSON 1010 K 5 -
HUTCHINSON 1020 K 5 -
JAPANPARTS DV-5PK1010 -
JAPANPARTS DV-5PK1025 -
JAPKO 5PK1010 -
JAPKO 5PK1025 -
JP GROUP 1218104309 -
KAGER 26-3121 -
KAGER 26-3164 -
KAVO PARTS DMV-1009 -
KAVO PARTS DMV-9017 -
KLAXCAR FRANCE 5PK1013 -
KLAXCAR FRANCE 5PK1020 -
KOSHIMO 5PK1013 -
KOSHIMO 5PK1025 -
LEMFÖRDER 15794 01 -
LUCAS ENGINE DRIVE 5PK1013L -
LYNXauto 5PK1013 -
MAGNETI MARELLI 340511001015 -
MAGNETI MARELLI 340511001025 -
MAPCO 251015 -
MASTER-SPORT 5PK1015-PCS-MS -
MASTER-SPORT 5PK1290-PCS-MS -
METZGER 1020K5 -
METZGER 5PK1000 -
MEYLE 050 005 1295 -
MEYLE 050 005 1015 -
NIPPARTS J1051290 -
OPTIBELT 5 PK 1015 -
OPTIBELT 5 PK 1025 -
PEX 20.1185 -
QH International QBR51013 -
QH International QBR51015 -
QUINTON HAZELL QBR51015 -
ROULUNDS RUBBER 5K1010 -
ROULUNDS RUBBER 5K1025 -
SASIC 1770041 -
SASIC 1770042 -
SCT Germany 5R366 -
SCT Germany 5R367 -
SCT Germany 5R388 -
SNR CA5PK1020 -
STELLOX 05-01000-SX -
STELLOX 05-01013-SX -
SWAG 81 92 8845 -
SWAG 40 92 8846 -
TRISCAN 8640 501013 -
TRISCAN 8640 501023 -
DAEWOO ESPERO (KLEJ) 1.5
55 kW / 75 CP 1498cm³ 1997 - 1999
DAEWOO ESPERO (KLEJ) 1.5 16V
65 kW / 88 CP 1498cm³ 1993 - 1994
DAEWOO ESPERO (KLEJ) 1.5 16V
66 kW / 90 CP 1498cm³ 1995 - 1999
DAEWOO NEXIA (KLETN) 1.5 16V
66 kW / 90 CP 1498cm³ 1995 - 1997
DAEWOO NEXIA limuzina (KLETN) 1.5 16V
HYUNDAI ACCENT II (LC) 1.6
77 kW / 105 CP 1599cm³ 2002 - 2005
HYUNDAI ACCENT III (MC) 1.5 CRDi GLS
81 kW / 110 CP 1493cm³ 2005 - 2010
HYUNDAI ACCENT limuzina (LC) 1.6
HYUNDAI ACCENT limuzina (MC) 1.5 CRDi GLS
HYUNDAI COUPE (GK) 1.6 16V
77 kW / 105 CP 1599cm³ 2002 - 2009
HYUNDAI COUPE (GK) 2.0
100 kW / 136 CP 1975cm³ 2001 - 2009
HYUNDAI COUPE (GK) 2.0
102 kW / 139 CP 1975cm³ 2002 - 2009
HYUNDAI COUPE (RD) 2.0 16V
99 kW / 135 CP 1975cm³ 2001 - 2002
HYUNDAI ELANTRA (XD) 1.6
79 kW / 107 CP 1599cm³ 2000 - 2006
HYUNDAI ELANTRA (XD) 1.6 CRDi
85 kW / 116 CP 1582cm³ 2006 - 2006
HYUNDAI ELANTRA (XD) 1.8
79 kW / 107 CP 1795cm³ 2000 - 2003
HYUNDAI ELANTRA (XD) 1.8
97 kW / 132 CP 1795cm³ 2000 - 2006
HYUNDAI ELANTRA (XD) 2.0
102 kW / 139 CP 1975cm³ 2000 - 2006
HYUNDAI ELANTRA (XD) 2.0
104 kW / 141 CP 1975cm³ 2000 - 2006
105 kW / 143 CP 1975cm³ 2003 - 2006
HYUNDAI ELANTRA limuzina (XD) 1.6
HYUNDAI ELANTRA limuzina (XD) 1.6 CRDi
HYUNDAI ELANTRA limuzina (XD) 1.8
HYUNDAI ELANTRA limuzina (XD) 2.0
HYUNDAI GETZ (TB) 1.3
63 kW / 85 CP 1341cm³ 2003 - 2005
HYUNDAI GETZ (TB) 1.3 i
60 kW / 82 CP 1341cm³ 2002 - 2004
HYUNDAI GETZ (TB) 1.5 CRDi
60 kW / 82 CP 1493cm³ 2003 - 2005
HYUNDAI GETZ (TB) 1.6
77 kW / 106 CP 1599cm³ 2002 - 2005