Curea transmisie cu caneluri NIPPARTS J1050875
NIPPARTS
J1050875
Indisponibil
Numar nervuri 5
Lungime [mm] 875
Intrebari si neclaritati
Daca aveti neclaritati in privinta produsului, va rugam contactati-ne !
Inainte de a comanda, va rugam cititi sectiunea cum cumpar .
CONTITECH 5PK880 44.00
DAYCO 5PK875 36.00
GATES 5PK880 41.00
BOSCH 1 987 947 829 23.00
QUINTON HAZELL QBR5875 28.00
AE MVB875R5 -
ASHIKA 112-5PK875 -
ASHUKI VM5-0875 -
BANDO 5PK875 -
BLUE PRINT AD05R880 -
FLENNOR 5PK0880 -
GOODYEAR 5PK0875 -
GOODYEAR 5PK0875G -
HERTH+BUSS JAKOPARTS J1050870 -
HUTCHINSON 880 K 5 -
JAPANPARTS DV-5PK0875 -
JAPKO 5PK875 -
JP GROUP 4318101509 -
KAGER 26-3200 -
KAVO PARTS DMV-1008 -
KLAXCAR FRANCE 5PK875 -
KLAXCAR FRANCE 5PK880 -
KOSHIMO 5PK875 -
LUCAS ENGINE DRIVE 5PK0875L -
LYNXauto 5PK0880 -
MAGNETI MARELLI 340511000875 -
MAPCO 250875 -
MASTER-SPORT 5PK875-PCS-MS -
METZGER 5PK875 -
MEYLE 050 005 0875 -
OPTIBELT 5 PK 880 -
PEX 20.1163 -
QH International QBR5875 -
ROULUNDS RUBBER 5K0880 -
SASIC 1770035 -
SCT Germany 5R355 -
SKF VKMV 5PK877 -
STELLOX 05-00875-SX -
TRISCAN 8640 500880 -
ACURA LEGEND 2.0
107 kW / 145 CP 1996cm³ 1988 - 1991
ACURA LEGEND 2.0 Turbo
140 kW / 190 CP 1996cm³ 1988 - 1991
DAEWOO ESPERO (KLEJ) 1.5 16V
66 kW / 90 CP 1498cm³ 1995 - 1999
DAEWOO LANOS (KLAT) 1.4
55 kW / 75 CP 1349cm³ 1997 - 2026
DAEWOO LANOS (KLAT) 1.5
63 kW / 86 CP 1498cm³ 1997 - 2026
DAEWOO LANOS limuzina (KLAT) 1.4
DAEWOO LANOS limuzina (KLAT) 1.5
DAEWOO NEXIA (KLETN) 1.5
44 kW / 60 CP 1498cm³ 1996 - 1997
DAEWOO NEXIA (KLETN) 1.5
52 kW / 71 CP 1498cm³ 1995 - 1997
55 kW / 75 CP 1498cm³ 1995 - 1997
DAEWOO NEXIA limuzina (KLETN) 1.5
HONDA PRELUDE III (BA) 2.0 (BA4)
84 kW / 114 CP 1958cm³ 1987 - 1992
HONDA PRELUDE III (BA) 2.0 EX (BA4)
80 kW / 109 CP 1958cm³ 1987 - 1992
HONDA PRELUDE III (BA) 2.0 i EX 16V
110 kW / 150 CP 1958cm³ 1987 - 1990
HONDA PRELUDE III (BA) 2.0 i EX 16V (BA4)
103 kW / 140 CP 1958cm³ 1990 - 1992
HONDA PRELUDE III (BA) 2.0 i EX 16V (BA4) CAT
101 kW / 137 CP 1958cm³ 1987 - 1992
HYUNDAI ACCENT II (LC) 1.6
77 kW / 105 CP 1599cm³ 2002 - 2005
HYUNDAI COUPE (GK) 2.0
100 kW / 136 CP 1975cm³ 2001 - 2009
HYUNDAI COUPE (GK) 2.0
102 kW / 139 CP 1975cm³ 2002 - 2009
HYUNDAI ELANTRA (XD) 1.6 CRDi
85 kW / 116 CP 1582cm³ 2006 - 2006
HYUNDAI ELANTRA (XD) 1.8
97 kW / 132 CP 1795cm³ 2000 - 2006
HYUNDAI ELANTRA (XD) 2.0
102 kW / 139 CP 1975cm³ 2000 - 2006
HYUNDAI ELANTRA (XD) 2.0
104 kW / 141 CP 1975cm³ 2000 - 2006
105 kW / 143 CP 1975cm³ 2003 - 2006
HYUNDAI ELANTRA limuzina (XD) 1.6 CRDi
HYUNDAI ELANTRA limuzina (XD) 1.8
HYUNDAI ELANTRA limuzina (XD) 2.0