termostat,lichid racire CALORSTAT by Vernet TH1439.92J
CALORSTAT by Vernet
TH1439.92J
Indisponibil
Temperatura de deschidere [°C] 92
Articol extins/Info extins cu etansare
Intrebari si neclaritati
Daca aveti neclaritati in privinta produsului, va rugam contactati-ne !
Inainte de a comanda, va rugam cititi sectiunea cum cumpar .
MAHLE ORIGINAL TX 13 92D 76.00
TRISCAN 8620 2391 32.00
FACET 7.8279 65.00
GATES TH00691G1 38.00
MOTORAD 234-92 23.00
QUINTON HAZELL QTH203 26.00
QUINTON HAZELL QTH203K 31.00
QUINTON HAZELL QTH135 23.00
WAHLER 4255.92D 46.00
AUTOMEGA 3013380046 -
AUTOMEGA 1013380046 -
BEHR THERMOT-TRONIK TX 13 92D -
BGA CT5514 -
BGA CT5464K -
BGA CT5450 -
BLUE PRINT ADZ99205 -
ERA 350171 -
FAE 5303992 -
FIRST LINE FTS193.92 -
HOFFER 8192194 -
JP GROUP 1214600319 -
JP GROUP 1114601209 -
MAGNETI MARELLI 352023492000 -
MEAT & DORIA 92194 -
MOTORAD 2034-91 -
MTE-THOMSON 288.92 -
QH International QTH203K -
STANDARD 75034 -
STANDARD 75143 -
TOPRAN 202 313 -
TRISCAN 8620 2282 -
VALEO 819869 -
VEMO V40-99-0015 -
OPEL ASCONA B (81_, 86_, 87_, 88_) 2.0 D
43 kW / 58 CP 1998cm³ 1978 - 1981
OPEL COMMODORE C (14_, 19_) 2.5 E
96 kW / 130 CP 2490cm³ 1981 - 1982
OPEL COMMODORE C combi (61) 2.5 E
96 kW / 130 CP 2490cm³ 1980 - 1982
OPEL FRONTERA A (5_MWL4) 2.3 TD (5JMWL4)
74 kW / 100 CP 2260cm³ 1992 - 1998
OPEL FRONTERA A (5_MWL4) 2.4 i (53MWL4)
92 kW / 125 CP 2410cm³ 1992 - 1998
OPEL MONZA A (22_) 2.2 E
85 kW / 115 CP 2197cm³ 1984 - 1986
OPEL MONZA A (22_) 2.5 E
100 kW / 136 CP 2490cm³ 1981 - 1986
103 kW / 140 CP 2490cm³ 1984 - 1986
OPEL MONZA A (22_) 3.0 GSE
132 kW / 180 CP 2968cm³ 1978 - 1986
OPEL MONZA A (22_) 3.0 GSE
115 kW / 156 CP 2969cm³ 1985 - 1986
OPEL OMEGA A (16_, 17_, 19_) 2.3 D
54 kW / 73 CP 2260cm³ 1986 - 1994
OPEL OMEGA A (16_, 17_, 19_) 2.3 TD
66 kW / 90 CP 2260cm³ 1986 - 1988
OPEL OMEGA A (16_, 17_, 19_) 2.3 TD Interc.
74 kW / 100 CP 2260cm³ 1988 - 1994
OPEL OMEGA A (16_, 17_, 19_) 2.4 i
92 kW / 125 CP 2410cm³ 1988 - 1994
OPEL OMEGA A (16_, 17_, 19_) 2.6 i
110 kW / 150 CP 2594cm³ 1990 - 1994
OPEL OMEGA A (16_, 17_, 19_) 3.0 (3000)
115 kW / 156 CP 2969cm³ 1987 - 1987
130 kW / 177 CP 2969cm³ 1987 - 1990
OPEL OMEGA A (16_, 17_, 19_) 3.0 (3000) CAT
130 kW / 177 CP 2969cm³ 1988 - 1994
OPEL OMEGA A (16_, 17_, 19_) 3.0 24V (3000)
147 kW / 200 CP 2969cm³ 1989 - 1994
150 kW / 204 CP 2969cm³ 1989 - 1994
OPEL OMEGA A combi (66_, 67_) 2.3 D
OPEL OMEGA A combi (66_, 67_) 2.3 TD
OPEL OMEGA A combi (66_, 67_) 2.3 TD Interc.
OPEL OMEGA A combi (66_, 67_) 2.4 i
OPEL OMEGA A combi (66_, 67_) 2.6 i
OPEL OMEGA A combi (66_, 67_) 3.0
115 kW / 156 CP 2969cm³ 1987 - 1994
OPEL OMEGA A combi (66_, 67_) 3.0 24V
OPEL OMEGA A combi (66_, 67_) 3.0 CAT
130 kW / 177 CP 2969cm³ 1987 - 1994
OPEL REKORD D 2.0 D
40 kW / 54 CP 1998cm³ 1974 - 1977