Bujii VEMO V99-75-0007
VEMO
V99-75-0007
Indisponibil
Distanta dintre electrozi [mm] 0,8
Bujie 3-Electrod masa
Intrebari si neclaritati
Daca aveti neclaritati in privinta produsului, va rugam contactati-ne !
Inainte de a comanda, va rugam cititi sectiunea cum cumpar .
BOSCH 0 242 235 668 13.00
BOSCH 0 242 236 564 38.00
DENSO K20PBR-S10 19.00
FEBI BILSTEIN 13502 11.00
FEBI BILSTEIN 13503 16.00
NGK 5461 30.00
NGK 2397 25.00
BERU 0001335107 24.00
CHAMPION OE032/T10 17.00
CHAMPION OE129/T10 19.00
EYQUEM 0911007299 18.00
TOPRAN 108 955 16.00
VALEO 246869 9.00
AUTOMEGA 100000033101AA -
BOSCH F 000 KE0 P06 -
BRISK 1349 -
BRISK 1329 -
CHAMPION OE032/R04 -
DENSO K22TM11 -
KLAXCAR FRANCE 43033z -
KLAXCAR FRANCE 43018z -
MAGNETI MARELLI 062110060304 -
MAGNETI MARELLI 062110060312 -
MASTER-SPORT U-SERIE-MS-20 -
MASTER-SPORT U-SERIE-MS-27 -
MASTER-SPORT U-SERIE-MS-29 -
PATRON SPP3011 -
SCT Germany BR52LC -
VALEO 246852 -
AUDI 100 (4A, C4) 2.6
102 kW / 139 CP 2598cm³ 1993 - 1994
AUDI 100 (4A, C4) 2.6
110 kW / 150 CP 2598cm³ 1992 - 1994
AUDI 100 (4A, C4) 2.6 quattro
AUDI 100 (4A, C4) 2.8 E
128 kW / 174 CP 2771cm³ 1990 - 1994
AUDI 100 (4A, C4) 2.8 E quattro
AUDI 100 Avant (4A, C4) 2.6
AUDI 100 Avant (4A, C4) 2.6
AUDI 100 Avant (4A, C4) 2.6 E quattro
AUDI 100 Avant (4A, C4) 2.6 quattro
AUDI 100 Avant (4A, C4) 2.8 E
128 kW / 174 CP 2771cm³ 1991 - 1994
AUDI 100 Avant (4A, C4) 2.8 E quattro
AUDI 80 (8C, B4) 2.6
AUDI 80 (8C, B4) 2.6 quattro
AUDI 80 (8C, B4) 2.8
AUDI 80 (8C, B4) 2.8 quattro
AUDI 80 Avant (8C, B4) 2.6
110 kW / 150 CP 2598cm³ 1992 - 1996
AUDI 80 Avant (8C, B4) 2.6 quattro
110 kW / 150 CP 2598cm³ 1992 - 1995
AUDI 80 Avant (8C, B4) 2.8
128 kW / 174 CP 2771cm³ 1991 - 1996
AUDI 80 Avant (8C, B4) 2.8 quattro
128 kW / 174 CP 2771cm³ 1992 - 1995
AUDI A2 (8Z0) 1.4
55 kW / 75 CP 1390cm³ 2000 - 2005
AUDI A3 (8L1) 1.6
74 kW / 101 CP 1595cm³ 1996 - 2003
AUDI A3 (8L1) 1.6
75 kW / 102 CP 1595cm³ 2000 - 2003
AUDI A3 (8L1) 1.8
92 kW / 125 CP 1781cm³ 1996 - 2003
AUDI A3 (8P1) 1.6
75 kW / 102 CP 1595cm³ 2003 - 2012
AUDI A3 Sportback (8PA) 1.6
75 kW / 102 CP 1595cm³ 2004 - 2026
AUDI A4 (8D2, B5) 1.6
74 kW / 100 CP 1595cm³ 1994 - 2000
AUDI A4 (8D2, B5) 1.6
75 kW / 102 CP 1595cm³ 2000 - 2000
AUDI A4 (8D2, B5) 1.8
85 kW / 115 CP 1781cm³ 1995 - 2000
AUDI A4 (8D2, B5) 1.8
92 kW / 125 CP 1781cm³ 1995 - 2000
AUDI A4 (8D2, B5) 1.8 quattro