capac distribuitor VEMO V46-70-0017
VEMO
V46-70-0017
Indisponibil
Restrictiile producatorului DUCELLIER
Intrebari si neclaritati
Daca aveti neclaritati in privinta produsului, va rugam contactati-ne !
Inainte de a comanda, va rugam cititi sectiunea cum cumpar .
FACET 2.7669PHT 91.00
BERU 0330920270 65.00
BREMI 6303 47.00
FACET 2.7672PHT 95.00
QUINTON HAZELL XD198 38.00
JP GROUP 4391200109 -
LUCAS ELECTRICAL DDB248 -
MAXGEAR 31-0108 -
PATRON PE15026 -
STANDARD 46140 -
STANDARD IDC012 -
RENAULT 19 I (B/C53_) 1.7 (B/C53B)
54 kW / 73 CP 1721cm³ 1988 - 1992
RENAULT 19 I (B/C53_) 1.7 (B/C53C)
66 kW / 90 CP 1721cm³ 1988 - 1992
RENAULT 19 I Cabriolet (D53_) 1.7
55 kW / 75 CP 1721cm³ 1991 - 1992
70 kW / 95 CP 1721cm³ 1991 - 1992
RENAULT 19 I Chamade (L53_) 1.7 (L533)
68 kW / 92 CP 1721cm³ 1988 - 1992
RENAULT 19 I Chamade (L53_) 1.7 (L53B)
54 kW / 73 CP 1721cm³ 1989 - 1992
RENAULT 19 I Chamade (L53_) 1.7 (L53C)
RENAULT 19 I Chamade (L53_) 1.7 (L53F)
79 kW / 107 CP 1721cm³ 1988 - 1992
RENAULT 19 II (B/C53_) 1.7
79 kW / 107 CP 1721cm³ 1992 - 1994
RENAULT 19 II (B/C53_) 1.7 (B/C53B)
54 kW / 73 CP 1721cm³ 1992 - 1995
RENAULT 19 II (B/C53_) 1.7 (B/C53C)
66 kW / 90 CP 1721cm³ 1992 - 1995
RENAULT 19 II (B/C53_) 1.8 (5/353A)
66 kW / 90 CP 1794cm³ 1992 - 1995
RENAULT 19 II (B/C53_) 1.8 (5/353F, B/C538)
79 kW / 107 CP 1794cm³ 1994 - 1995
RENAULT 19 II (B/C53_) 1.8 (B/C538)
81 kW / 110 CP 1794cm³ 1992 - 1994
RENAULT 19 II (B/C53_) 1.8 (B/C53Y)
65 kW / 88 CP 1794cm³ 1992 - 1995
RENAULT 19 II Cabriolet (D53_, 853_) 1.7 (D53C)
66 kW / 90 CP 1721cm³ 1992 - 1993
RENAULT 19 II Cabriolet (D53_, 853_) 1.8 (853A)
66 kW / 90 CP 1794cm³ 1993 - 1996
RENAULT 19 II Cabriolet (D53_, 853_) 1.8 (D53V, 853F, D53C)
79 kW / 107 CP 1794cm³ 1994 - 1996
RENAULT 19 II Cabriolet (D53_, 853_) 1.8 (D53Y)
65 kW / 88 CP 1794cm³ 1992 - 1996
RENAULT 19 II Chamade (L53_) 1.7
55 kW / 75 CP 1721cm³ 1992 - 1995
RENAULT 19 II Chamade (L53_) 1.7 (L533)
68 kW / 92 CP 1721cm³ 1993 - 1995
RENAULT 19 II Chamade (L53_) 1.7 (L53B)
RENAULT 19 II Chamade (L53_) 1.7 (L53C)
RENAULT 19 II Chamade (L53_) 1.8
67 kW / 91 CP 1794cm³ 1992 - 1994
RENAULT 19 II Chamade (L53_) 1.8 (453A/F)
RENAULT 19 II Chamade (L53_) 1.8 (L538)
RENAULT 19 II Chamade (L53_) 1.8 (L53V, L538)
79 kW / 107 CP 1783cm³ 1994 - 1995
RENAULT 19 II Chamade (L53_) 1.8 (L53Y)
RENAULT 21 (B48_) 1.7
55 kW / 75 CP 1721cm³ 1989 - 1993
RENAULT 21 (B48_) 1.7
65 kW / 88 CP 1721cm³ 1989 - 1993