Simering, arbore cotit CORTECO 20031171B
CORTECO
20031171B
Indisponibil
Partea de montare partea fata
Diametru interior [mm] 55
Diametru exterior 70
Grosime [mm] 8
Material PTFE (politetraflouretilen)/ACM (cauciuc poliacril)
Tip turbulenta rasucire la dreapta
Protectie antipraf cu protectie antipraf
Articol extins/Info extins 2 cu camasa de montaj
Intrebari si neclaritati
Daca aveti neclaritati in privinta produsului, va rugam contactati-ne !
Inainte de a comanda, va rugam cititi sectiunea cum cumpar .
AJUSA 15088800 70.00
REINZ 81-36027-00 98.00
BGA OS8381 -
CORTECO 20034737B -
GLASER P77441-01 -
TOPRAN 113 270 -
AUDI 079103051D
AUDI (FAW) 079103051D
MAN 51965010535
VW 079103051D
AUDI A4 (8E2, B6) S4 quattro
253 kW / 344 CP 4163cm³ 2003 - 2004
AUDI A4 (8EC, B7) 2.7 TDI
120 kW / 163 CP 2698cm³ 2005 - 2008
AUDI A4 (8EC, B7) 2.7 TDI
132 kW / 180 CP 2698cm³ 2006 - 2008
AUDI A4 (8EC, B7) 3.0 TDI quattro
150 kW / 204 CP 2967cm³ 2004 - 2008
171 kW / 233 CP 2967cm³ 2006 - 2008
AUDI A4 (8K2, B8) 2.7 TDI
120 kW / 163 CP 2698cm³ 2007 - 2026
AUDI A4 (8K2, B8) 2.7 TDI
140 kW / 190 CP 2698cm³ 2007 - 2026
AUDI A4 (8K2, B8) 3.0 TDI quattro
155 kW / 211 CP 2967cm³ 2008 - 2026
176 kW / 240 CP 2967cm³ 2007 - 2026
AUDI A4 Allroad (8KH, B8) 3.0 TDI quattro
176 kW / 240 CP 2967cm³ 2009 - 2026
AUDI A4 Avant (8E5, B6) S4 quattro
AUDI A4 Avant (8ED, B7) 2.7 TDi
AUDI A4 Avant (8ED, B7) 3.0 TDI quattro
AUDI A4 Avant (8K5, B8) 2.7 TDI
120 kW / 163 CP 2698cm³ 2008 - 2026
140 kW / 190 CP 2698cm³ 2008 - 2026
AUDI A4 Avant (8K5, B8) 3.0 TDI quattro
176 kW / 240 CP 2967cm³ 2008 - 2026
AUDI A4 Cabriolet (8H7, B6, 8HE, B7) 2.7 TDI
132 kW / 180 CP 2698cm³ 2006 - 2009
AUDI A4 Cabriolet (8H7, B6, 8HE, B7) 3.0 TDI quattro
150 kW / 204 CP 2967cm³ 2006 - 2009
171 kW / 233 CP 2967cm³ 2006 - 2009
AUDI A5 (8T3) 2.7 TDI
AUDI A5 (8T3) 2.7 TDI
AUDI A5 (8T3) 3.0 TDI quattro
AUDI A5 (8T3) 3.0 TDI quattro
AUDI A5 Cabriolet (8F7) 2.7 TDI
120 kW / 163 CP 2698cm³ 2009 - 2026
140 kW / 190 CP 2698cm³ 2009 - 2026
AUDI A5 Cabriolet (8F7) 3.0 TDI quattro
AUDI A5 Sportback (8TA) 2.7 TDI