Set rulment roata MOOG OP-WB-11092
MOOG
OP-WB-11092
Stoc furnizor
Partea de montare stanga
Partea de montare dreapta
Partea de montare punte fata
Latime [mm] 45
Diametru interior [mm] 35
Diametru exterior 137
Latime 2 [mm] 74
Greutate (în kg) 2,42
Intrebari si neclaritati
Daca aveti neclaritati in privinta produsului, va rugam contactati-ne !
Inainte de a comanda, va rugam cititi sectiunea cum cumpar .
FAG 713 6445 40 373.00
FEBI BILSTEIN 06167 198.00
SKF VKBA 1301 351.00
OPTIMAL 201084 251.00
RUVILLE 5319 382.00
SPIDAN 26442 199.00
AUTEX 805459 -
AUTOKIT 01.348 -
Automotive Bearings ABK385 -
AUTOTEAM RA4454 -
BENDIX 050051B -
BREDA LORETT CR 2176 -
BRT Bearings BRT1022 -
BTA H1X008BTA -
CALIBER RC4454 -
DELPHI BK488 -
FIRST LINE FBK311 -
FLENNOR FR290973 -
FREMAX FWB-0310 -
GSP 9235001 -
IPD 30-4454 -
JP GROUP 1241303219 -
KAGER 83-0292 -
KAMOKA 5500121 -
KAWE FR290973 -
KM International RK4454 -
KRAFT AUTOMOTIVE 4101600 -
LUCAS ENGINE DRIVE LKBA67012 -
MAGNETI MARELLI 361111181573 -
MAPCO 26809 -
MASTER-SPORT 1301-SET-MS -
METZGER WM 603 -
MGA KR3103 -
NK 753613 -
PATRON PBK1301 -
PEX 16.0249 -
QUINTON HAZELL QWB603 -
RPK RPK11301 -
sbs 1401753613 -
SK SK11301 -
SNR R153.19 -
STELLOX 43-28038-SX -
SWAG 40 90 6167 -
TRISCAN 8530 24105 -
MASSEY FERGUSON 5183423/2
5183425/7
OPEL 1603194
VAUXHALL 90486467
OPEL OMEGA A (16_, 17_, 19_) 1.8
65 kW / 88 CP 1796cm³ 1987 - 1994
85 kW / 115 CP 1796cm³ 1986 - 1994
OPEL OMEGA A (16_, 17_, 19_) 1.8 N
60 kW / 82 CP 1796cm³ 1986 - 1987
OPEL OMEGA A (16_, 17_, 19_) 1.8 S
66 kW / 90 CP 1796cm³ 1986 - 1994
73 kW / 99 CP 1998cm³ 1990 - 1994
74 kW / 100 CP 1998cm³ 1990 - 1994
90 kW / 122 CP 1998cm³ 1986 - 1994
OPEL OMEGA A (16_, 17_, 19_) 2.0 i
85 kW / 115 CP 1998cm³ 1986 - 1994
OPEL OMEGA A (16_, 17_, 19_) 2.3 D
54 kW / 73 CP 2260cm³ 1986 - 1994
OPEL OMEGA A (16_, 17_, 19_) 2.3 TD
66 kW / 90 CP 2260cm³ 1986 - 1988
OPEL OMEGA A (16_, 17_, 19_) 2.3 TD Interc.
74 kW / 100 CP 2260cm³ 1988 - 1994
OPEL OMEGA A (16_, 17_, 19_) 2.4 i
92 kW / 125 CP 2410cm³ 1988 - 1994
110 kW / 150 CP 2594cm³ 1990 - 1994
115 kW / 156 CP 2969cm³ 1987 - 1987
130 kW / 177 CP 2969cm³ 1987 - 1990
OPEL OMEGA A (16_, 17_, 19_) 3.0 (3000) CAT
130 kW / 177 CP 2969cm³ 1988 - 1994
OPEL OMEGA A (16_, 17_, 19_) 3.0 24V (3000)
147 kW / 200 CP 2969cm³ 1989 - 1994
150 kW / 204 CP 2969cm³ 1989 - 1994
OPEL OMEGA A (16_, 17_, 19_) 3.0 24V Evolution500
169 kW / 230 CP 2969cm³ 1991 - 1992
OPEL OMEGA A (16_, 17_, 19_) 3.6 24V Lotus
277 kW / 377 CP 3638cm³ 1990 - 1992
OPEL OMEGA A combi (66_, 67_) 1.8
OPEL OMEGA A combi (66_, 67_) 1.8 N
OPEL OMEGA A combi (66_, 67_) 1.8 S
OPEL OMEGA A combi (66_, 67_) 2.0 i
OPEL OMEGA A combi (66_, 67_) 2.3 D
OPEL OMEGA A combi (66_, 67_) 2.3 TD