Set rulment roata MOOG OP-WB-11086
MOOG
OP-WB-11086
Indisponibil
Partea de montare stanga
Partea de montare dreapta
Partea de montare punte fata
Janta, numar gauri 5
Latime [mm] 84,5
Diametru interior [mm] 29,5
Diametru exterior 136
Dinamica frânare/conducere pentru vehicule fara ABS
Greutate (în kg) 3,07
Intrebari si neclaritati
Daca aveti neclaritati in privinta produsului, va rugam contactati-ne !
Inainte de a comanda, va rugam cititi sectiunea cum cumpar .
TRISCAN 8530 24110 233.00
FAG 713 6440 30 290.00
OPTIMAL 201031 344.00
RUVILLE 5330 527.00
SKF VKBA 3512 262.00
AUTEX 805408 -
AUTOKIT 01.97182 -
Automotive Bearings ABK875 -
AUTOTEAM RA4403 -
BENDIX 050192B -
BREDA LORETT CR 2294 -
BRT Bearings PWK0371 -
CALIBER RC4403 -
COMLINE CHA041 -
DELPHI BK1172 -
FIRST LINE FBK843 -
FLENNOR FR290920 -
FREMAX FWB-0056 -
GSP 9333032 -
IPD 30-4403 -
KAGER 83-0231 -
KAMOKA 5500060 -
KAWE FR290920 -
KM International RK4403 -
LUCAS ENGINE DRIVE LKBA67022 -
MAGNETI MARELLI 361111182935 -
MAPCO 26811 -
MASTER-SPORT 3512-SET-MS -
MAXGEAR 33-0254 -
METZGER WM 1117O -
MGA KR3431 -
NK 753622 -
PATRON PBK3512 -
PEX 16.0649 -
QUINTON HAZELL QWB1117 -
RPK RPK13512 -
sbs 1401753622 -
SK SK13512 -
SNR R153.30 -
SPIDAN 27090 -
STELLOX 43-28463-SX -
SWAG 40 91 4619 -
VEMA 515330 -
OPEL ASTRA G Cabriolet 1.6
76 kW / 103 CP 1598cm³ 2003 - 2005
OPEL ASTRA G Cabriolet 1.6 16V
74 kW / 101 CP 1598cm³ 2001 - 2005
OPEL ASTRA G Cabriolet 1.8 16V
92 kW / 125 CP 1796cm³ 2001 - 2005
OPEL ASTRA G Cabriolet 2.0 16V Turbo
147 kW / 200 CP 1998cm³ 2002 - 2005
OPEL ASTRA G Cabriolet 2.0 OPC
141 kW / 192 CP 1998cm³ 2002 - 2005
OPEL ASTRA G Cabriolet 2.2 16V
108 kW / 147 CP 2198cm³ 2001 - 2005
OPEL ASTRA G Cabriolet 2.2 DTI
92 kW / 125 CP 2172cm³ 2002 - 2005
OPEL ASTRA G caroserie (F70) 1.6
55 kW / 75 CP 1598cm³ 1999 - 2000
62 kW / 84 CP 1598cm³ 2000 - 2005
OPEL ASTRA G caroserie (F70) 1.7 TD
50 kW / 68 CP 1700cm³ 1999 - 2005
OPEL ASTRA G caroserie (F70) 2.0 DI
60 kW / 82 CP 1995cm³ 1999 - 2005
OPEL ASTRA G combi (F35_) 1.2 16V
48 kW / 65 CP 1199cm³ 1998 - 2000
55 kW / 75 CP 1199cm³ 2000 - 2004
OPEL ASTRA G combi (F35_) 1.4
66 kW / 90 CP 1364cm³ 2007 - 2009
OPEL ASTRA G combi (F35_) 1.4 16V
66 kW / 90 CP 1389cm³ 1998 - 2004
OPEL ASTRA G combi (F35_) 1.6
55 kW / 75 CP 1598cm³ 1998 - 2000
62 kW / 84 CP 1598cm³ 2000 - 2004
76 kW / 103 CP 1598cm³ 2002 - 2009
OPEL ASTRA G combi (F35_) 1.6 16V
74 kW / 101 CP 1598cm³ 1998 - 2004
OPEL ASTRA G combi (F35_) 1.6 CNG
71 kW / 97 CP 1598cm³ 2003 - 2004
OPEL ASTRA G combi (F35_) 1.7 CDTI
59 kW / 80 CP 1686cm³ 2003 - 2009
OPEL ASTRA G combi (F35_) 1.7 DTI 16V
55 kW / 75 CP 1686cm³ 2000 - 2004
OPEL ASTRA G combi (F35_) 1.7 TD
50 kW / 68 CP 1700cm³ 1998 - 2000
OPEL ASTRA G combi (F35_) 1.8 16V
85 kW / 116 CP 1796cm³ 1998 - 2000
92 kW / 125 CP 1796cm³ 2000 - 2004
OPEL ASTRA G combi (F35_) 2.0 16V
100 kW / 136 CP 1998cm³ 1998 - 2004
OPEL ASTRA G combi (F35_) 2.0 DI
60 kW / 82 CP 1995cm³ 1998 - 2004
OPEL ASTRA G combi (F35_) 2.0 DTI 16V
74 kW / 101 CP 1995cm³ 1999 - 2004
OPEL ASTRA G combi (F35_) 2.0 OPC
141 kW / 192 CP 1998cm³ 2002 - 2004
147 kW / 200 CP 1998cm³ 2002 - 2004