Disc frana SNR KF159.53U
SNR
KF159.53U
Stoc furnizor
Moment strangere [Nm] 90
Masa [g] 5590
Unghi de inchidere [grade] 29
Diametru exterior 1 [mm] 250
Diametru interior 1 [mm] 30
Grosime [mm] 9
Latime 1 [mm] 67
Numar gauri 4
Articol extins/Info extins 2 cu rulment roata integrat
Grosime minima [mm] 7
diametrul punctelor de fixare (mm) 12
Articol extins/Info extins 2 cu senzor magnetic inelar integrat
Articol extins/Info extins 2 fara acoperire
Intrebari si neclaritati
Daca aveti neclaritati in privinta produsului, va rugam contactati-ne !
Inainte de a comanda, va rugam cititi sectiunea cum cumpar .
ATE 24.0109-0100.2 635.00
FERODO DDF1560-1 406.00
LPR C1013PCA 351.00
SKF VKBD 1012 402.00
A.B.S. 17893 273.00
BOSCH 0 986 479 S43 197.00
BOSCH 0 986 479 255 211.00
BOSCH 0 986 479 275 485.00
BREMBO 08.9512.27 409.00
DELPHI BG9022RS 257.00
FERODO DDF1564 235.00
NK 201952 404.00
TRW DF2059BS 551.00
ZIMMERMANN 440.3115.00 590.00
A.B.S. 17893 OE -
A.B.S. 17893C -
A.B.S. 17893C OE -
ABE C4P011ABE -
ACDelco AC2774D -
AP 14911 Y -
AUTEX 843007 -
AUTOKIT 01.97675D -
BENDIX 051421B -
BENDIX 562374B -
BIRTH 3412 -
Brake ENGINEERING DI956714S -
BRECO BY 7694 -
BREDA LORETT CR 2773 -
CAR 142.1316 -
CAR 142.1349 -
CASALS 55563 -
CIFAM 800-878 -
COMLINE ADC1543 -
COMLINE ADC3002 -
E.T.F. 19-0149 -
FARCOM 231125 -
FEBI BILSTEIN 32782 -
FREMAX BD-4745 -
fri.tech. DF1272A -
fri.tech. DF1079 -
fri.tech. DF1079A -
FTE BS7136LS -
GIRLING 6020596 -
HELLA 8DD 355 116-431 -
HELLA PAGID 8DD 355 116-431 -
IPD 34-2002 -
JP GROUP 4163201109 -
JURID 562374J -
KAWE 15008 -
LUCAS ENGINE DRIVE LKBD62085 -
MAGNETI MARELLI 360406056600 -
MAPCO 15342 -
MAPCO 15342/2 -
METELLI 23-0878 -
METZGER 14911 Y -
MINTEX MDC1763 -
MINTEX MDC2121 -
NATIONAL NBD1641 -
NK 311952 -
OPEN PARTS BDA2510.30 -
OPTIMAL 602883BS1 -
PAGID 55021 -
PEX 14.0951 -
PILENGA 5389 -
PROTECHNIC PRD5260 -
PROTECHNIC PRD5289B -
QH International BDC5771 -
QUINTON HAZELL BDC5771 -
REMSA 61014.20 -
REMSA 61046.20 -
ROADHOUSE 61014.20 -
ROADHOUSE 61046.20 -
ROTINGER RT 3256 -
ROTINGER RT 3256BS -
sbs 1815201952 -
SIMER D1079 -
STARLINE PB 3245 -
STARLINE PB 4007 -
STELLOX 6020-1952-SX -
SWAG 62 93 2782 -
TEXTAR 92202100 -
TOPRAN 722 485 -
TRISCAN 8120 28122 -
TRISCAN 8120 28123 -
TRUSTING DF1272A -
TRUSTING DF1079 -
TRUSTING DF1079A -
VALEO 197002 -
VILLAR 628.2039 -
WOKING D61014.20 -
WOKING D61046.20 -
CITRO 9657345180
PEUGEOT 4249.19
CITRO C4 (LC_) 1.4 16V
65 kW / 88 CP 1360cm³ 2004 - 2026
CITRO C4 (LC_) 1.6 16V
80 kW / 109 CP 1587cm³ 2004 - 2026
CITRO C4 (LC_) 1.6 16V Bio-Flex
80 kW / 109 CP 1587cm³ 2007 - 2026
CITRO C4 (LC_) 1.6 HDi
66 kW / 90 CP 1560cm³ 2004 - 2026
CITRO C4 (LC_) 1.6 HDi
80 kW / 109 CP 1560cm³ 2004 - 2026
CITRO C4 (LC_) 1.6 THP 140
103 kW / 140 CP 1598cm³ 2008 - 2026
CITRO C4 (LC_) 1.6 THP 150
110 kW / 150 CP 1598cm³ 2008 - 2026
CITRO C4 (LC_) 1.6 VTi 120
88 kW / 120 CP 1598cm³ 2008 - 2026
CITRO C4 (LC_) 2.0 16V
103 kW / 140 CP 1997cm³ 2004 - 2026
CITRO C4 (LC_) 2.0 16V
130 kW / 177 CP 1997cm³ 2004 - 2026
CITRO C4 (LC_) 2.0 HDi
100 kW / 136 CP 1997cm³ 2004 - 2026
CITRO C4 (LC_) 2.0 HDi
103 kW / 140 CP 1997cm³ 2008 - 2026
CITRO C4 cupe (LA_) 1.4 16V
CITRO C4 cupe (LA_) 1.6 16V
CITRO C4 cupe (LA_) 1.6 HDi
CITRO C4 cupe (LA_) 1.6 HDi
CITRO C4 cupe (LA_) 1.6 THP 150
CITRO C4 cupe (LA_) 1.6 VTi 120
CITRO C4 cupe (LA_) 2.0 16V
CITRO C4 cupe (LA_) 2.0 HDi
CITRO C4 cupe (LA_) 2.0 HDi
CITRO C4 limuzina 1.6 16V
80 kW / 109 CP 1587cm³ 2006 - 2026
CITRO C4 limuzina 1.6 HDi
80 kW / 109 CP 1560cm³ 2006 - 2026
CITRO C4 limuzina 2.0 16V
103 kW / 140 CP 1997cm³ 2006 - 2026
PEUGEOT 207 (WA_, WC_) 1.4
53 kW / 72 CP 1360cm³ 2006 - 2026
PEUGEOT 207 (WA_, WC_) 1.4
54 kW / 73 CP 1360cm³ 2007 - 2026
PEUGEOT 207 (WA_, WC_) 1.4 16V
65 kW / 88 CP 1360cm³ 2006 - 2026
PEUGEOT 207 (WA_, WC_) 1.4 16V
70 kW / 95 CP 1397cm³ 2007 - 2026
PEUGEOT 207 (WA_, WC_) 1.4 HDi
50 kW / 68 CP 1398cm³ 2006 - 2026
PEUGEOT 207 (WA_, WC_) 1.6 16V