Radiator, racire motor DENSO DRM21101
DENSO
DRM21101
Indisponibil
Dimensiuni radiator 780x360x28
Material aluminiu
Masa [g] 3125
Material cadru plastic
Intrebari si neclaritati
Daca aveti neclaritati in privinta produsului, va rugam contactati-ne !
Inainte de a comanda, va rugam cititi sectiunea cum cumpar .
NISSENS 63555A 621.00
BEHR HELLA SERVICE 8MK 376 745-021 958.00
HELLA 8MK 376 745-021 958.00
NRF 54203 591.00
VAN WEZEL 40002309 264.00
AKS DASIS 060021N -
AVA QUALITY COOLING PE2309 -
AVA QUALITY COOLING PEA2309 -
BEHR HELLA SERVICE 8MK 376 745-101 -
DIEDERICHS 8348406 -
DIEDERICHS 8348407 -
FRIGAIR 0204.2035 -
HELLA 8MK 376 745-101 -
J. DEUS RA0070230 -
KAGER 31-4330 -
KLOKKERHOLM 2097302309 -
MAGNETI MARELLI 350213126800 -
MAGNETI MARELLI 350213127100 -
PRASCO PE2309 -
PRASCO PEA2309 -
QH International QER2589 -
QUINTON HAZELL QER2589 -
SCHLIECKMANN 60402309 -
THERMOTEC D7P013TT -
THERMOTEC D7P053TT -
VALEO 735253 -
PEUGEOT 1330Q3
CITRO JUMPER bus 2.2 HDi 100
74 kW / 101 CP 2198cm³ 2006 - 2026
CITRO JUMPER bus 2.2 HDi 120
88 kW / 120 CP 2198cm³ 2006 - 2026
CITRO JUMPER bus 2.2 HDi 130
96 kW / 130 CP 2198cm³ 2011 - 2026
CITRO JUMPER bus 3.0 HDi 155
115 kW / 157 CP 2999cm³ 2010 - 2026
CITRO JUMPER bus 3.0 HDi 160
116 kW / 157 CP 2999cm³ 2006 - 2026
CITRO JUMPER bus (244, Z_) 2.2 HDi
74 kW / 101 CP 2179cm³ 2002 - 2026
CITRO JUMPER caroserie 2.2 HDi 100
CITRO JUMPER caroserie 2.2 HDi 120
CITRO JUMPER caroserie 3.0 HDi 145
107 kW / 146 CP 2999cm³ 2010 - 2026
CITRO JUMPER caroserie 3.0 HDi 155
115 kW / 156 CP 2999cm³ 2010 - 2026
CITRO JUMPER caroserie 3.0 HDi 160
CITRO JUMPER caroserie (244) 2.2 HDi
CITRO JUMPER platou / sasiu 2.2 HDi 100
CITRO JUMPER platou / sasiu 2.2 HDi 120
CITRO JUMPER platou / sasiu 3.0 HDi 145
CITRO JUMPER platou / sasiu 3.0 HDi 160
CITRO JUMPER platou / sasiu (244) 2.2 HDi 16V
PEUGEOT BOXER bus 2.2 HDi 100
PEUGEOT BOXER bus 2.2 HDi 110
81 kW / 110 CP 2198cm³ 2011 - 2026
PEUGEOT BOXER bus 2.2 HDi 120
PEUGEOT BOXER bus 2.2 HDi 130
96 kW / 131 CP 2198cm³ 2011 - 2026
PEUGEOT BOXER bus 2.2 HDi 150
110 kW / 150 CP 2198cm³ 2011 - 2026
PEUGEOT BOXER bus 3.0 HDi 145
PEUGEOT BOXER bus 3.0 HDi 160
116 kW / 156 CP 2999cm³ 2006 - 2026
PEUGEOT BOXER caroserie 2.2 HDi 100
PEUGEOT BOXER caroserie 2.2 HDi 110
PEUGEOT BOXER caroserie 2.2 HDi 120
PEUGEOT BOXER caroserie 2.2 HDi 130
PEUGEOT BOXER caroserie 2.2 HDi 150
PEUGEOT BOXER caroserie 3.0 D
115 kW / 156 CP 2998cm³ 2006 - 2026