pompa apa HERTH+BUSS JAKOPARTS J1512078
HERTH+BUSS JAKOPARTS
J1512078
Indisponibil
Articol extins/Info extins cu etansare
Tip carcasa Cu carcasa
GGT PA12482 213.00
GRAF PA1080 424.00
HEPU P7674 565.00
SKF VKPC 91829 460.00
TRISCAN 8600 13031 216.00
AIRTEX 1932 198.00
FAI AutoParts WP6405 202.00
FAI AutoParts WP6495 209.00
FEBI BILSTEIN 24589 455.00
NIPPARTS J1512078 340.00
QUINTON HAZELL QCP3356 393.00
SKF VKPA 91828 680.00
AISIN WPT-109 -
AQUAPLUS 85-7440 -
ASHIKA 35-02-208 -
ASHUKI 0453-8702 -
BEHR HELLA SERVICE 8MP 376 802-451 -
BGA CP6712T -
BLUE PRINT ADT39151 -
BUGATTI PA10171 -
CAR 332307 -
COMLINE CTY21039 -
DELPHI WP2280 -
DENCKERMANN A310339 -
DOLZ T193 -
FAI AutoParts WP6495BH -
FENOX HB5839 -
FIRST LINE FWP2234 -
FIRST LINE FWP1882 -
GK 987674 -
HELLA 8MP 376 802-451 -
HÜCO 133616 -
IPS Parts IPW-7208 -
JAPANPARTS PQ-208 -
JAPKO 35208 -
JP GROUP 4814101109 -
KAGER 33-0809 -
KAISHIN WPK295 -
KAVO PARTS TW-5125 -
KWP 101080 -
LUCAS ENGINE DRIVE LDWP0995 -
METELLI 24-1080 -
MEYLE 30-13 220 0020 -
NPS T151A81 -
OPEN PARTS WAP8470.00 -
OPTIMAL AQ-1872 -
PROTECHNIC PRW1062 -
QH International QCP3356 -
RPK HP1027 -
RUVILLE 66906 -
Saleri SIL PA1457 -
SK HP1027 -
SPIDAN 91587 -
SWAG 81 92 4589 -
THERMOTEC D12034TT -
TRISCAN 8600 13993 -
VAICO V70-50022 -
VAICO V70-50014 -
VALEO 506691 -
TOYOTA 4 RUNNER (KZN18_, VZN18_, RZN18_) 3.0 Turbo-D
92 kW / 125 CP 2982cm³ 1995 - 2002
TOYOTA 4 RUNNER (RN10_, VZN13_, VZN10_, RN13_) 3.0 Turbo-D (KZN 130)
92 kW / 125 CP 2982cm³ 1993 - 1996
TOYOTA HIACE IV bus 2.5 D-4D
65 kW / 88 CP 2494cm³ 2001 - 2006
TOYOTA HIACE IV bus 2.5 D-4D
75 kW / 102 CP 2494cm³ 2001 - 2006
TOYOTA HIACE IV caroserie (RCH2_, RCH1_, KLH2_, KLH1_) 2.5 D-4D
TOYOTA HIACE IV caroserie (RCH2_, RCH1_, KLH2_, KLH1_) 2.5 D-4D 4WD
TOYOTA HIACE V bus (RCH2_, RCH1_, LXH2_, LXH1_, KLH2_, KLH1_) 2.5 D-4D
70 kW / 95 CP 2494cm³ 2006 - 2026
86 kW / 117 CP 2494cm³ 2006 - 2026
TOYOTA HIACE V caroserie (RCH2_, RCH1_, LXH2_, LXH1_, KLH2_, KLH1_) 2.5…
TOYOTA HILUX II pick-up (RN6_, RN5_, LN6_, YN6_, YN5_, LN5_) 2.5 D-4D
65 kW / 88 CP 2494cm³ 2001 - 2005
75 kW / 102 CP 2494cm³ 2001 - 2005
TOYOTA HILUX III pick-up (TGN1_, GGN2_, GGN1_, KUN2_, KUN1_) 2.5 D 4WD
75 kW / 102 CP 2494cm³ 2005 - 2026
TOYOTA HILUX III pick-up (TGN1_, GGN2_, GGN1_, KUN2_, KUN1_) 2.5 D-4D
75 kW / 102 CP 2494cm³ 2006 - 2026
88 kW / 120 CP 2494cm³ 2007 - 2026
TOYOTA HILUX III pick-up (TGN1_, GGN2_, GGN1_, KUN2_, KUN1_) 3.0 D (KUN16)
126 kW / 171 CP 2982cm³ 2006 - 2026
TOYOTA HILUX III pick-up (TGN1_, GGN2_, GGN1_, KUN2_, KUN1_) 3.0 D-4D…
126 kW / 171 CP 2982cm³ 2007 - 2026
TOYOTA LAND CRUISER (KDJ12_, GRJ12_) 3.0 D-4D (KDJ120)
122 kW / 166 CP 2982cm³ 2004 - 2010
TOYOTA LAND CRUISER (KDJ12_, GRJ12_) 3.0 D-4D (KDJ120, KDJ125)
127 kW / 173 CP 2982cm³ 2002 - 2026
TOYOTA LAND CRUISER (KDJ12_, GRJ12_) 3.0 D-4D (KDJ120, KDJ150)
120 kW / 163 CP 2982cm³ 2003 - 2010
TOYOTA LAND CRUISER (KDJ12_, GRJ12_) 3.0 D-4D (KZJ12)
92 kW / 125 CP 2982cm³ 2002 - 2010
TOYOTA LAND CRUISER (_J7_) 3.0 TD (KZJ70_, KZJ73_, KZJ77_)
TOYOTA LAND CRUISER 150 (KDJ15_, GRJ15_) 3.0 D-4D
127 kW / 173 CP 2982cm³ 2010 - 2026
140 kW / 190 CP 2982cm³ 2010 - 2026
TOYOTA LAND CRUISER 90 (_J9_) 3.0 D-4D (KDJ90, KDJ95)
120 kW / 163 CP 2982cm³ 2000 - 2026
TOYOTA LAND CRUISER 90 (_J9_) 3.0 TD (KZJ90_, KZJ95_)
92 kW / 125 CP 2982cm³ 1996 - 2026
TOYOTA LAND CRUISER Hardtop (_J7_) 3.0 TD