Curea transmisie CONTITECH AVX10X1300
CONTITECH
AVX10X1300
Stoc furnizor
Greutate (în kg) 0,097
Intrebari si neclaritati
Daca aveti neclaritati in privinta produsului, va rugam contactati-ne !
Inainte de a comanda, va rugam cititi sectiunea cum cumpar .
BOSCH 1 987 947 647 21.00
DAYCO 10A1300C 27.00
DAYCO 13A1300HD 48.00
GATES 6232MC 41.00
MEYLE 052 010 1300 21.00
QUINTON HAZELL QBA1300 23.00
QUINTON HAZELL QBB1300 21.00
TRISCAN 8640 101300 60.00
AE SVB101300 -
DT 6.31408 -
DT 4.80601 -
FLENNOR A5121 -
GATES 6232ESC -
GOODYEAR 10AV1300 -
HUTCHINSON AV 10 La 1300 -
HUTCHINSON AV 10 1290 (La 1300) -
JP GROUP 1518000709 -
JP GROUP 1318001609 -
KAGER 26-0113 -
KLAXCAR FRANCE 60154s -
LEMFÖRDER 18302 01 -
LUCAS ENGINE DRIVE 10AV1300L -
MAGNETI MARELLI 340101001300 -
MAPCO 101300 -
MGA 10AV1300 -
OPTIBELT AVX 10 x 1300 -
PEX 20.0075 -
QH International QBA1300 -
ROULUNDS RUBBER 1A1300 -
SCT Germany V232 -
SKF VKMV 10AVx1300 -
SNR CA10AV1300 -
FORD CAPRI II (GECP) 3.0
101 kW / 138 CP 2993cm³ 1974 - 1977
FORD TRANSIT platou / sasiu (V_ _) 2.4 D (VGL, VSL, VTL, VCS, VDS)
46 kW / 62 CP 2358cm³ 1977 - 1985
IVECO M 115-17
124 kW / 169 CP 5500cm³ 1983 - 1985
IVECO M 115-17
130 kW / 177 CP 5861cm³ 1986 - 1991
IVECO M 115-17 H
IVECO M 135-17 H
130 kW / 177 CP 5861cm³ 1986 - 1992
IVECO M 135-17 T
IVECO M 135-17 T
IVECO MK 75-9 A
64 kW / 87 CP 4086cm³ 1983 - 1989
IVECO MK 75-9 H
64 kW / 87 CP 4086cm³ 1983 - 1985
IVECO Zeta 50-10
74 kW / 101 CP 4570cm³ 1979 - 1986
IVECO Zeta 50-10 H
IVECO Zeta 50-10 V
IVECO Zeta 50-9
65 kW / 88 CP 3908cm³ 1987 - 1991
IVECO Zeta 50-9 H
IVECO Zeta 50-9 V
IVECO Zeta 60-10
IVECO Zeta 60-10 H
IVECO Zeta 60-10 V
74 kW / 101 CP 4570cm³ 1979 - 1987
85 kW / 116 CP 3908cm³ 1987 - 1991
74 kW / 101 CP 4570cm³ 1983 - 1987